بهترین کشورها برای تحصیلات دانشگاهی
11 خرداد 1396
تحصیل در انگلستان پلاس ویزا
آشنایی با دانشگاه کمبریج
17 خرداد 1396
نمایش همه

بلیط استرالیا

قیمت و خرید بلیط استرالیا پلاس ویزا

بلیط استرالیا

بلیط استرالیا از شرکت های هواپیمایی مختلفی قابل تهیه است که مسافران براساس بودجه، مبدا، مقصد و زمان سفر قابل خریداری است. برای خرید بلیط استرالیا روش های مختلفی وجود دارد که از جمله می توان به خرید آنلاین از طریق وب سایت ها یا خرید از آژانس‌های مسافرتی اشاره کرد. تجربه نشان داده است که قیمتی که آژانس های مسافرتی پیشنهاد می دهند از وب سایت های خرید آنلاین بلیط بیشتر است. این امر دلایل مختلفی دارد که از جمله می توان به هزینه های بالاسری زیاد آژانس های مسافرتی اشاره کرد. در گذشته ی نه چندان دور، مسافران برای جلوگیری از کلاهبرداری و نبود ارگان ها نظارتی، آژانس های مسافرتی تنها راه برای تهیه بلیط پرواز های خارجی بود. اما در سال ها اخیر شرایط کامل فرق کرده است. در  حال حاضر،  وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی بر فعالیت وب سایت های فعال ذر این زمینه مانند سایت پلاس ویزا نظارت کامل دارند و در صورت گزارش گران فروشی و سایر تخلفات با آن ها برخورد شده و در صورت تکرار، وب سایت آن ها را فیلتر خواهند کرد. با این اوصاف دیگر جای نگرانی برای خرید بلیط استرالیا به صورت آنلاین نیست.

از ایران به اکثر شهرهای مهم استرالیا به صورت روزانه پرواز از طرف ایرلاین های بزرگ دنیا در نظر گرفته شده است. تمامی این پروازها به صورت غیر مستقیم هستند ولی با مذاکراتی که شرکت هواپیمایی ایران ایر و ماهان با وزارت حمل و نقل استرالیا انجام داده اند در آینده ای نزدیک امکان پرواز مستقیم از ایران به استرالیا فراهم خواهد شد. برای اطلاع از قیمت بلیط استرالیا با گروه پلاس ویزا تماس بگیرید. این گروه بلیط استرالیا درخواستی شما را با کمترین قیمت به صورت آنی صادر می کند. برای ثبت سفارش بلیط استرالیا به لینک زیر بروید.

خرید آنلاین بلیط استرالیا

استرالیا به دلیل شرایط منحصر به فرد کار و تحصیلی مقصد بسیاری از ایرانیان است. از جمله  شهرهایی که مقصد بسیاری از مسافران ایرانی است عبارتند از:

سیدنی (Sydney)، بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهر استرالیا و پایتخت ایالت ویلز جنوبی نو یا نیو ساوت ولز است. ایرانیان زیادی در این شهر ساکن هستند.سیدنی نماد کشور استرالیا است. شهری است با جذابیت‌های بیشمار که دویست و هجده سال از زمان تأسیس آن می‌گذرد. این شهر که در جنوب شرقی استرالیا واقع شده، اولین مکانی است که بیشترین میزان جهانگرد در بدو ورود به استرالیا در آن پا می‌گذارند.

سیدنی سرشار از تنوع است. ساکنان آن، ۴ میلیون شهروندی هستند که عمدتاً از پیشینه مختلف قومی، نژادی و فرهنگی برخوردارند. در هر گوشه‌ای از سیدنی، می‌توان ردپایی از فرهنگ‌های گوناگون را مشاهده کرد که در کنار جاذبه‌های طبیعی، مراکز تفریحی، پارک‌های ملی و حفاظت شده، موزه‌ها و گالری‌های هنری باعث شهرت جهانی شهر شده‌اند.

ملبورن  (Melbourne) با حدود ۴ میلیون نفر جمعیت، پایتخت ایالت ویکتوریا، اولین پایتخت کشور استرالیا قبل از شهر کانبرا و مهمترین شهر فرهنگی این کشور است. ملبورن به لحاظ جمعیت دومین شهر کشور پهناور استرالیا است. امروزه این شهر به عنوان قطب مهم آموزش عالی و تحقیقات، هنر و فرهنگ و مد، ورزش و تفریح و جهانگردی و نیز فعالیتهای تجاری و صنعتی استرالیا شناخته می‌شود؛ تا جایی که از آن به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر و مد و ورزش این کشور یاد می‌گردد. ملبورن (و ایالت ویکتوریا) در میان شهرهای استرالیا لقب «بوستانشهر» گرفته است. این شهر در دهه اخیر چند بار به عنوان بهترین شهر دنیا برای زندگی از سویی مجله اکونومیست معرفی شده است.

آدلاید (Adelaide) شهری ساحلی است که در ساحل شرقی خلیج سنت وینسنت در «آدلاید پلین» بنا شده‌است. این شهر در شمال شبه جزیره «فلوریو» مابین خلیج «سنت وینسنت» و رشته کوه‌های کم ارتفاع «لافتی» قرار گرفته‌است. نواحی شهری حدوداً بیست کیلومتر از ساحل به سمت رشته کوه‌ها گسترش یافته‌اند در حالیکه حدود ۱۰۰ کیلومتر از «گاولر» و حدود شمالی آن در ساحل «سلیکس» فاصله دارند. به عنوان مرکز دولتی و تجاری استرالیای جنوبی، آدلاید مؤسسات دولتی و اقتصادی بسیاری را در خود جای داده‌است. بیشتر این مراکز در مرکز شهر و در امتداد بلوار «نورث تراس» خیابان «کینگ ویلیام» و محلات مختلف مرکزی شهر جای گرفته‌اند. امروزه آلاید به خاطر جشنواره‌های گوناگون و رویدادهای ورزشی مختلف، غذا، شراب، فرهنگ، خط ساحلی طولانی و صنایع نظامی گوناگون شهرت دارد. این شهر در فهرست مجله «اکونومیست» برای قابل سکونت‌ترین شهرهای دنیا جزو ده شهر اول در سال ۲۰۱۰ شناخته شد.

پاسخ دهید