درباره ما

.

آموزش تحقیق در عملیات


درباره مافرایند اپلای کردن، یک فرایند زمان بر و البته پرخرج است که در صورت اینکه به صورت آگاهانه پیشنرود، میتواند به نتایج مورد انتظار که همان گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور است، نرسد. بسیاری از دانشجویان، به دلیل عدم اطلاعات کافی از روالهای کلیدی در این فرایند، فرصت اپلای را از دست میدهند و این سبب میشود که یک سال از زمان خود را بی جهت و تنها به دلیل عدم اطلاع از نحوه اپلای از دست بدهند. حتی در مواقعی که دانشجویان از روند فرایند اپلای مطلع نیستند، برای پرداخت هزینه های اپلای شامل آزمونهای زبان، هزینه اپلیکیشن و ... دچار مشکل هستند که به دلیل تحریمهای ناعادلانه و گسترده در زیمنه مالی، بانکی علیه کشور عزیزمان (با وجود تلاشهای بی وقفه دولت تدبیر و امید) است.

این مشکلات ما را بر آن دانست که با تشکیل یک تیم از فارغ التحصیلان دانشگاه های شهید بهشتی، صنعتی شریف و دانشگاه آزاد در مسیر یاری رساندن به دانشجویان در مسیر اپلای قدم برداریم.

قوانین و مقررات سایت:

الف- ما در صورت بروز هر یک از موارد زیر هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت:

1. اشتباه من در وارد کردن اطلاعات تماس خود در این فرم شامل شماره تماس و آدرس ایمیل.
2. محاسبه اشتباه و واریز مبلغ معادل ریالی نادرست.
3.اشتباه در وارد کردن اطلاعات مربوط به پرداخت آنلاین ارزی در این فرم یا وجود ابهام در آن.
4. عدم چک نمودن ایمیل (شامل فولدرهای Inbox و Spam) پس از طی شدن مدت زمانی که قرار است مطابق جدول زمانی زیر سفارشم توسط پلاس ویزا انجام شود تا بدین ترتیب از موانع یا اشکالات احتمالی در انجام پرداخت خود مطلع شوم.
5. بروز هر گونه مشکلی در مسیر پرداخت که خارج از کنترل پلاس ویزا باشد. مثل عدم کار کردن لینک ارسال شده و یا مشکل در سایت دریافت کننده مبلغ.
6. در صورتی که پرداخت از نوع Application Fee و یا مشابه با آن باشد و یا گزینه های Save و Submit را داشته باشد، من می دانم و قبول دارم که بسته به شرایط Application ممکن است پلاس ویزا Application را پس از پرداخت Submit کند یا این که Submit نکند. پس من باید بلافاصله پس از دریافت ایمیل انجام موفقیت آمیز پرداخت، وارد اکانت Application خود شوم و از Submit شدن آن مطمئن شوم، چرا که می دانم مسئولیت پلاس ویزا تنها پرداخت هزینه Application Fee است و موظف به Submit اپلیکیشن پس از انجام پرداخت نیست. همچنین من می دانم که حتی اگر در سفارش خود درخواست کرده باشم Application مورد نظر Submit نشود (مثلاً فقط Save شود)، پلاس ویزا ممکن است به دلیل الزامات سایت مربوط به Application، پس از انجام پرداخت، Application مرا Submit کند که در صورت بروز این حالت هیچ مسئولیتی بر عهده پلاس ویزا نخواهد بود. پس از آنجا که معلوم نیست سایت پس از پرداخت اجازه Save اپلیکیشن بدون Submit آن را بدهد یا ندهد، بهتر است همیشه پس از کامل نمودن Application و آماده Submit بودن آن، نسبت به ثبت سفارش پرداخت اقدام نمایم و در نتیجه اگر مشکلی در این رابطه رخ دهد، مسئولیت کامل آن بر عهده اینجانب است و پلاس ویزا هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.