نحوه ثبت نام آزمون تعیین صلاحیت تدریس دانشگاه علمی کاربردی

آشنایی با دانشگاه بولونیا
17 خرداد 1396
تحصیل در نیوزلند پلاس ویزا
هزینه زندگی در نیوزلند
5 تیر 1396
نمایش همه

نحوه ثبت نام آزمون تعیین صلاحیت تدریس دانشگاه علمی کاربردی

 

 

دانشگاه جامع علمی کاربردی شرایط وضوابط ، تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس ویژه استان تهران در این دانشگاه برای سال ۹۶ را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران (موضوع فراخوان متقاضیان جذب تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال ۱۳۹۵ و قبل از آن) می‌رساند، جهت ادامه روند ثبت‌نام و شرکت در آزمون از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۳/۲۹ لغایت روز یکشنبه ۹۶/۴/۴ منحصراً به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

در صورتی که رشته تحصیلی آنها متناسب با رشته های مورد نیاز اعلام شده در جدول ذیل است، نسبت به تکمیل فرایند ثبت‌نام اقدام کنند.

لذا ضرورت دارد کلیه متقاضیان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت‌‌نام در آزمون فوق اقدام کنند.

داوطلبان می‌بایست با توجه به مندرجات جدول ذیل همین اطلاعیه و با عنایت به نوع مدرک و رشته تحصیلی نسبت به انتخاب یک عنوان رشته تحصیلی اقدام کنند.

تذکر مهم: این فراخوان فقط مختص متقاضیان استان تهران می‌باشد.

لازم به تاکید است آن دسته از متقاضیانی که فاقد شرایط عمومی و اختصاصی مذکور باشند حق شرکت در آزمون را ندارند و بدیهی است حتی درصورت کسب نمره علمی لازم از ادامه مراحل جذب و صدورگواهی تدریس آنها جلوگیری بعمل خواهد آمد.

شرایط عمومی:

۱- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۲- تابعیت جمهوری اسلامی ایران

۳- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت در زمان ثبت نام. کارت یا برگ معافیت موقت و هرگونه گواهی صادره به صورت موقت قابل قبول نمی باشد. (ملاک محاسبه تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ می‌باشد)

۵- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان

۶- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر

۷- نداشتن منع استخدام به موجب آراء مراجع قضایی

شرایط اختصاصی:

۱- سن متقاضیان شرکت کننده در این فراخوان تا تاریخ ۱۳۹۶/۶/۳۱ حداقل ۲۸ سال و حداکثر۷۰ سال تمام تعیین می‌گردد.

۲-دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر

۳- مطابقت داشتن رشته فارغ‌التحصیلی متقاضیان با عناوین رشته‌های تخصصی مورد نیاز دانشگاه مندرج در جدول ذیل این اطلاعیه.

۴-ثبت‌نام متقاضیان دارای معلولیت های جسمی-حرکتی، نابینا و کم بینا در این آزمون بلامانع می‌باشد.

مراحل ثبت‌نام:

مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی فوق و تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی.

 ارسال عکس: داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی با مشخصات ذیل اسکن نموده و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.

عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)

عکس اسکن شده باید با فرمت jpg  باشد.

اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل باشد.

تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.

حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.

حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تبصره ۱: اسکن عکس از روی کارت‌های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و…) قابل قبول نمی‌باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق،اقدام به اسکن نمایند.

تبصره ۲: عکس خواهران باید باحجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.

تبصره ۳: درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت‌نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.

تذکر ۱: به داوطلبان تاکید می‌گردد علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباه عواقب آن به عهده شخص وی خواهد بود.

تذکر ۲: داوطلبان توجه داشته باشند اسکن عکس و ارائه اطلاعات صحیح تضمینی خواهد بود که داوطلب بدون هیچ مشکلی نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در زمان مقر راقدام نماید.

 پرداخت وجه ثبت نام:

متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت‌نام در این آزمون می‌بایست از روز دو‌شنبه مورخ ۱۳۹۶/۳/۲۹ لغایت روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۴/۴ با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:  www.sanjesh.org مبلغ ۷۰۰.۰۰۰ (هفتصد هزار) ریال را به عنوان هزینه ثبت‌نام به صورت الکترونیکی و باکارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب پرداخت، ونسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت‌نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.

توضیح ۱: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت‌نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

توضیح ۲: ثبت‌نام زمانی تکمیل می‌گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و کدپیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل نزد خود نگهداری نمایند.)

توضیح ۳: به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه جامع علمی کاربردی نخواهد بود و وجوه پرداختی افراد فاقد شرایط، عودت داده نخواهد شد.

تذکرمهم: شرکت در این آزمون و ثبت نام تکمیلی و قبولی در آن هیچگونه تعهد استخدامی و یا جذب را برای این دانشگاه نخواهد داشت. لذا افرادی که حدنصاب لازم را در آزمون کتبی کسب نمایند، برای مراحل انجام مصاحبه و بررسی مدارک به تعداد مورد نیاز واجدین شرایط معرفی می‌شوند. این افراد با درخواست مراکز تحت پوشش دانشگاه جامع علمی-کاربردی می‌توانند به صورت حق‌التدریس، تدریس نمایند.بدیهی است در صورتی که اطلاعات اعلام شده از سوی داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی باشد،در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف شده و حق هیچ‌ گونه اعتراضی ندارد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

کارت شرکت در آزمون از روز چهار‌شنبه مورخ ۱۳۹۶/۵/۴ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی فوق  قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۵/۶ منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در جلسه آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

پاسخ دهید